פינוי דירה מקצועי לאחר שריפה

[ File # csp3695635, License # 2225713 ]Licensed through http://www.canstockphoto.com in accordance with the End User License Agreement (http://www.canstockphoto.com/legal.php)(c) Can Stock Photo Inc. / jgroupשריפה בבית היא ללא ספק חוויה לא נעימה. לעיתים, מדובר אפילו בחוויה טראומתית של ממש, במיוחד כאשר מדובר על שריפה גדולה שגרמה לנזקים משמעותיים. למרבה המזל, צורת הבנייה המודרנית מצד אחד, ויעילות שירותי הכיבוי מצד שני, מונעים נזקים גדולים יותר לרכוש ולא פחות חשוב – גם מונעים נזקים משמעותיים יותר בנפש.

  צריכים לפנות דירה? מלאו פרטים בצור קשר ונוכל לעזור לכם בהקדם  

לאחר שמקרה האסון הסתיים (בתקווה, ללא נפגעים), הגיע הזמן להתחיל בבקרת נזקים ובשיקום הנזק. שלב חשוב בתהליך זה הוא השלב של פינוי דירה. הצורך בשירותי פינוי דירות לאחר שריפה איננו עניין של מה בכך. ללא סילוק פריטים שונים, חלקם מסוכנים, לא ניתן לעסוק בשיפוץ ובשיקום הנזק.

התמחות מיוחדת

כאשר מדובר על פינוי דירות לאחר מקרה של שריפה, הרי שלא כדאי ואפילו מסוכן לעשות זאת באופן עצמאי. למרות הפיתוי לבחון בעיניים את השרידים המפויחים, ולנסות לבדוק האם ישנם חפצים שמישים, הרי שהדבר יכול לעלות ביוקר. רק חברה מקצועית לפינוי דירה, שמתמחה בפינויים מקצועיים, במיון פריטי רכוש ובסילוקם המהיר והבטוח, תוכל להתגבר על הקושי בפינוי רכוש וציוד שניזוקו בשריפה.

חשוב לדעת שהליך של פינוי דירה שנשרפה מצריך מקצועיות והתמחות מיוחדת. בין היתר, צריכים המפנים לזהות מוקדי סיכון שכוללים גזים רעילים, התרופפות יסודות, פגיעה בקירות, מתכות מעוקמות ועוד. רק בעלי ניסיון יוכלו לעמוד במשימה ללא חשש.

פינוי ירוק ובטוח

פינוי דירה מצריך לא רק מיומנות בטיחותית. על רקע המגמה של דאגה לסביבה ירוקה יותר, חשובה ההקפדה של חברות הפינוי על סילוק האביזרים המפונים למקומות המתאימים. לא רק במקרים של שריפה, אבל במיוחד בפינויים מסוג זה, חשוב מאוד לסלק מפגעים שונים למקום המתאים. השלכת פסולת, חפצים ישנים, רהיטים מפוחמים, ושרידים אחרים, צריכה להתבצע רק לאתרים המורשים. השלכה במקום שאינו ראוי יכולה להוביל לקבלת קנסות ולפגיעה חמורה בסביבה, כגון פגיעה במקורות של מי תהום או פליטה של גזים רעילים לאטמוספרה.

למצוא את המקצוענים

מציאת החברה המתאימה ביותר לצורך פינוי דירה לאחר שריפה תצריך הקפדה יתירה. פינוי שאיננו מקצועי יכול לגרום לעוגמת נפש רבה ואף לנזקים מיותרים לבית. כאשר מדובר על החמרה של מצב רופף מלכתחילה, הדבר מהותי במיוחד.

כדי למצוא את החברה המקצוענית והמתאימה, כדאי לבחון את הדברים הבאים:

  צריכים לפנות דירה? מלאו פרטים בצור קשר ונוכל לעזור לכם בהקדם  
  • מקצוענות וניסיון – תמיד עדיף לבחור בחברה שיכולה להוכיח וותק, מקצועיות וניסיון בפינוי מקצועי.
  • אמינות – רק חברה אמינה יכולה להבטיח עבודה מושלמת, בלי נזקים מיותרים, ובלי לעגל פינות.
  • בטיחות – פינוי לאחר שריפה מצריך הקפדה יתירה על הבטיחות, זאת בכדי לדאוג שאיש לא יפגע במהלך העבודה.

ניסיון בפינויים

דרך טובה, שיכולה לסייע בבחירה החברה הנכונה לביצוע הפינוי של הדירה, היא בחירה בחברה בעלת ניסיון רב בפינויים מסוגים שונים. לא כל חברה שעוסקת בפינוי מזדמן יכולה להוכיח ניסיון וידע בנושא. על כן, כדאי לבחור באלה שיש ברשותם ניסיון ורקע בפינויים מפינויים שונים כגון:

  • פינוי של ירושות ועזבונות.
  • פינוי לצורך מעבר לעבודה בחו"ל.
  • פינוי גם של דירות וגם של ובתים פרטיים.
  • פינוי מחסנים.
  • פינוי גגות ועליות גג.
  • פינוי תכולות מקלטים – חיוני לקראת שעת חירום.
  • פנוי פסולת.

שירות מהיר וזמין

במקרה שעולה צורך בפינוי לאחר שריפה, חשוב לבחור בחברה שחרטה על דגלה את נושא השירות ללקוח. בין היתר, חשוב מאוד לבחור בחברה שמסוגלת להעניק שירות מקצועי אך גם מהיר וזמין. לאחר שאומדים את נזקי השריפה, פינוי מהיר יותר יוכל לאפשר התקדמות יעילה בשיקום הדירה ובהכנתה המחודשת לקראת חזרה לשגרה.