הובלות קטנות – הדרך שלכם לחסוך כספים רבים

בין הפתרונות המועילים, מהירים ואיכותיים למעבר דירה נקרא הובלות קטנות. לא רק שמדובר בפתרון זול יותר בהשוואה למחירים שמציעות חברות ההובלה הגדולות (הובלה במשאית) שמתאימות לרוב לתכולת בית גדול או דירה שלמה, אלא גם מדובר בפתרון אותו ניתן להתאים באופן ספציפי לצרכי הלקוח הן מבחינת זמני ההעברה, הן מבחינת סוג ההעברה (כמות חפצים או ארגזים) והן מבחינת המחיר.

  צריכים לפנות דירה? מלאו פרטים בצור קשר ונוכל לעזור לכם בהקדם  

מה מאפיין הובלות קטנות?

  1. ניתן להעביר חפצים בודדים – כל הרעיון שבעקבותיו התפתח שירות הובלות קטנות ברחבי הארץ מתבסס על רצונם של אנשים מסוימים להעביר חפצים, רהיטים ומוצרי חשמל בודדים ולאו דווקא תכולת דירה שלמה. אם ניקח לדוגמא את דני – בחור שנמצא אחרי הטיול הגדול של אחרי הצבא, במקור חיפאי. דני נרשם ללימודי תואר ראשון למשפטים באוניברסיטת תל אביב. לדני אין עדיין רהיטים ומכשירי חשמל משלו וכל מה שהוא צריך להעביר זה את החפצים האישיים שלו (בגדים, סדינים, מגבות וכדומה) את מכונת הכביסה שאמא שלו נתנה לו במתנה ואת שולחן הכתיבה שלו. זו הסיבה שדני יעדיף שירות הובלות קטנות על פני הובלה גדולה שכן אין לו צורך במשאית גדולה ומסורבלת. אין עוררין ששירותי הובלה קטנה יתאימו במיוחד לסטודנטים שכן הובלה זו מוזילה גם בעלויות שעליהן נדבר במאפיין הבא.
  2. מחיר – כתוצאה ישירה מכך, למרות שמדובר בהובלה מעיר לעיר, מחיר ההובלה יהיה זול משמעותית מהובלה שמתבצעת עם חברת הובלה רגילה. מדוע? בהובלה מסוג זה אין צורך בכמות גדולה של מובילים, אין צורך במשאית גדולה הצורכת המון דלק ומחיר הביטוח שלה גבוה במיוחד, זאת בהשוואה לרכב מסחרי רגיל. הוצאות אלו לרוב ״נופלות״ על הלקוח ולכן בחירת הובלה קטנה היא הפתרון המושלם עבור אנשים שאין להם הרבה חפצים, רהיטים ומכשירי חשמל להעביר.
  3. שירות – אם נשווה את רמת השירות בין הובלות קטנות להובלות רגילות, לרוב נחווה חווית שירות טובה. חברות ההובלה הקטנות זיהו את הצורך הקיים לקבלת שירותי הובלה מקצועיים המאופיינים ביחס אישי, ביטוח שהשתפר בהתאמה מושלמת לסוג ההובלה שלהם וביצוע ההובלה בזמן. פעמים רבות אנו שומעים על חברות הובלה גדולות אשר מאחרות בזמנים, פוגעות בחפצים האישיים של האנשים שאינם מכוסים בביטוח ולכן היום ניתן בקלות לאתר חברת הובלות קטנות המספקת לקהל לקוחותיה שירות אדיב, איכותי ומקצועי.

אז אם אתם סטודנטים שעוברים לעיר הגדולה או עוברים דירה בתוך העיר ואין לכם הרבה חפצים להעביר, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להשוות בין חברות הובלה קטנה ולבצע הובלה זולה, מהירה, מקצועית ונוחה. כל זאת יתלווה ליחס אישי וחם, מקצועיות רבה וביטוח על כלל החפצים שאתם מעבירים שכן הם עלולים להישבר או להינזק בעת ההעברה אם לא עוטפים אותם טוב או לא סוחבים אותם כמו שצריך.

  צריכים לפנות דירה? מלאו פרטים בצור קשר ונוכל לעזור לכם בהקדם