פינוי דירה לאחר תקופה של עבודה בחו"ל

אחת התופעות הבולטות המאפיינות את ראשית המאה העשרים ואחת היא הגירה, ובפרט מסיבות כלכליות. יותר ויותר בני אדם עוזבים את המקום שבו נולדו, שבו גדלו, ושבו נמצאים בני משפחתם והמורשת התרבותית שלהם – ויוצאים לחפש את מזלם במקומות אחרים, לרוב כאלה שכלכלתם איתנה יותר. על פי נתוני האו"ם בשנת 2010 לא פחות מ- 214 מיליון בני אדם חיו במדינה שונה מזו שנולדו בה, עלייה דרמטית לעומת שנת 2000, למשל, שבה "רק" 179 מיליון בני אדם חיו במדינה שונה מזו שנולדו בה. כחלק ממגמה זו גם ישראלים הזמינו שירותי חברה לפינוי תכולת בית והיגרו אל מעבר לים בעקבות תעסוקה מתגמלת יותר.

הסיבות למגמת הגידול בהגירה מסיבות כלכליות רבות ומגוונות, ובראשן הקלות היחסית של המעבר ממקום למקום, הגמישות ההולכת וגדלה של שוקי העבודה ברוב המדינות ובפרט אלה המתקדמות והמבוססות, והגלובליזציה שמקלה על ההתאקלמות במקום החדש. גם הגידול בהגירה לכשעצמו מהווה גורם מדרבן להמשך הגידול, שכן לדוגמה ישראלים שאינם מרוצים מהמצב בארץ ורואים כיצד חבריהם מוצאים עבודה בחו"ל ומשפרים משמעותית את איכות חייהם רוצים באופן טבעי לעבור את אותו תהליך: מציאת עבודה בחו"ל – פינוי דירה – השתקעות מעבר לים. הימצאותם של יותר ויותר ישראלים (או ליתר דיוק ישראלים לשעבר, או ישראלים לשעבר ולעתיד) בערים רבות בחו"ל גם מקלה על ההתאקלמות באותן ערים ומגדילה עוד יותר את מספר המהגרים.

  צריכים לפנות דירה? מלאו פרטים בצור קשר ונוכל לעזור לכם בהקדם  

על פי סקר שנערך בסוף 2012, יותר משליש מהישראלים שוקלים להגר אל מעבר לים – בעיקר עקב האפשרויות הכלכליות הנרחבות יותר במדינות רבות. מספר הישראלים שמממשים את החלום של פינוי דירה ועבודה בחו"ל נאמד בכ- 15 עד 20 אלף מדי שנה, ומומחים רבים מעריכים כי על אף המאמצים למנוע את תופעת בריחת המוחות ואף להשיב ארצה את הישראלים שכבר עובדים בחו"ל מספרם של הישראלים שמנסים את מזלם מעבר לים ילך ויגדל.

מחפשים עבודה בחו"ל ? – בקרו באתר אמדור: www.amador.co.il

  צריכים לפנות דירה? מלאו פרטים בצור קשר ונוכל לעזור לכם בהקדם  

פינוי דירה לפני מעבר לחו"ל

בין אם אתם מוצאים עבודה בחו"ל לתקופה קצרה ובין אם לתקופה ארוכה יותר, קצובה או בלתי מוגבלת, סביר להניח שתרצו להיעזר בשירותיה של חברה לפינוי תכולת דירות. שינוע החפצים שברשותכם אל הבית שמעבר לים עלול לגבות מכם סכומי כסף גבוהים במיוחד, כך שמוטב לוותר על האופציה הזו, מה שגם שלא בטוח כי כולם מתאימים למשכן החדש. גם אחסון הכבודה, במיוחד כשמדובר בטווח ארוך, הוא אופציה שעלותה יקרה, ואם לא מדובר בחפצים בעלי ערך רגשי מוטב לוותר עליהם.

כך או כך, כמעט בכל בית ישנם חפצים רבים מיותרים, ופינוי דירה לקראת מעבר לעבודה בחו"ל הוא הזדמנות נהדרת להיפטר מהם בצורה מסודרת. אל תתפתו להשליך אותם לרחוב – זוהי עבירה על החוק וברוב הרשויות המקומיות יקנסו אתכם (וכדרכם של קנסות, גם קנס זה ימתין בסבלנות עד לשובכם ארצה, ובינתיים יצבור ריבית על גבי ריבית). הדרך הטובה ביותר היא להזמין שירותי פינוי תכולה, וכמובן לעמוד על המקח כדי לקבל את העסקה הטובה ביותר, על ידי הסכם פינוי דירה– בהתאם לכמות החפצים בעלי הערך בדירה ביחס לכמות הפסולת.

פינוי תכולת דירות בחו"ל לקראת חזרה ארצה

הדילמה מה להשאיר ועל מה לוותר שבה ופוקדת את הישראלים שבחרו בעבודה בחו"ל כשהם רוצים לחזור לארץ הקודש. מי שצברו רכוש, ובמיוחד כשמדובר בפריטים איכותיים שאולי ניתן להשיג אותם גם בישראל, אבל מחירם יהיה גבוה במיוחד, יעדיפו מן הסתם להביא איתם את הכבודה (מה גם שהם זכאים לשורת הקלות מבחינת מכס וכו') – על-מנת לבצע זאת בדרך הטובה ביותר ולהבטיח את הגעת הציוד והריהוט לארץ ללא פגע יש לפנות לחברת פינוי תכולה מקצועית במיוחד ובפרט להקפיד על ביטוח התכולה.