פוליש לדירה חדשה

אם יש פעולת ניקיון אחת שאסור לוותר עליה כי היא יכולה לשנות את הדירה שלכם מקצה לקצה, זהו פוליש לרצפה. פוליש לרצפה חשובה מכמה סיבות שאת כולם נמנה במאמר זה, יחד עם הדרך הנכונה לבצע אותה בעיקר כאשר אתם עוברים לדירה חדשה. אחרי המאמר הזה תבינו מדוע היא כה חשובה.

  צריכים לפנות דירה? מלאו פרטים בצור קשר ונוכל לעזור לכם בהקדם  

מהו פוליש לרצפה וכיצד זה מתבצע?

פוליש לדירה החדשה שלכם יכול להיות חיוני מאוד מסיבות רבות כאשר הרעיון הוא למרוח שכבה של חומר, לעתים וקס ולעתים חומרים קריסטלים, על הרצפה. מכונת פוליש לרצפה יכולה להיות מכונה ביתית וקטנה יחסית או מכונה תעשייתית גדולה ובכל מקרה אתם ממש לא צריכים לקנות אותה כדי לבצע את המשימה. ניתן להשכיר את המכונה אך בכל זאת מומלץ לבצע את הפוליש לרצפה עם חברת ניקיון מוסמכת ומקצועית גם כדי שהפוליש ייצא טוב ואיכותי וגם כדי שלא תצרו נזק לרצפה, נזק שלעתים יהיה בלתי הפיך. המכונה תחילה משייפת את שכבת הרצפה העליונה ואז מורחת את החומר.

הסרת כתמים ביעילות הגבוהה ביותר

גם אם תנקו את הרצפה בצורה הכי מאומצת שיש ואפילו אם תשתמשו במכונות שטיפה בלחץ גבוה וא בכזו שמזרימה מים חמים, יש סיכוי שחלק מהכתמים יישארו דבוקים בחוזקה לרצפה ולא ייצאו. מדוע זה כה קשה לנקות אותם? קודם כל יש כתמים שנדבקים בחוזקה אל המרצפות ופשוט לא יורדים וככל שהזמן עובר הם נטמעים עמוק יותר בשכבות התחתונות של הרצפה כך שגם ניקוי מאומץ לא יעזור. מה עושה פוליש לדירה החדשה שלכם שכן יפתור את הבעיה? הוא משייף את השכבה העליונה של הרצפה בכמה מילימטרים וכך למעשה השכבה הזו מוסרת לחלוטין עם הלכלוך שבה לחלוטין.

  צריכים לפנות דירה? מלאו פרטים בצור קשר ונוכל לעזור לכם בהקדם  

הגנה מיטבית לרצפה

אם נראה לכם שהיתרון שפוליש לדירה החדשה שלכם בנוגע להסרת השכבה עליונה הוא יתרון מהפכני הרי שאתם חייבים לשמוע על ההגנה שפוליש לרצפה יספק רצפה שלכם לאורך זמן. אחרי שמכונת הפוליש תשייף את השכבה העליונה של הרצפה ובכך תסיר את הכתמים הכי עיקשים שיש שכבר הספיקו להיטמע במרצפות, המכונה תמרח שכבה אחידה של וקס או חומרים קריסטליים על הרצפה, שכבה שלא תהיה מורגשת וגם לא כל כך נראית, וכך היא תגן על הרצפה. ממה היא תגן עליה? היא תגן עליה מפני רהיטים כבדים, מפני שריטות וגם מפני כתמים שיכולים להיטמע בה שוב כמו בהתחלה.

הברק עושה את ההבדל

רוב האנשים יכירו את הפוליש לרצפה בעיקר בגלל היתרון הזה שלמרות שהוא נשמע לכם שולי אחרי שני היתרונות הקודמים, הרי ברור שהוא זה שנותן את הטון העיצובי המשמעותי שבשמו אנשים רבים ממהרים לעשות פוליש איכותי לפני החגים או כאשר הם עוברים לדירה חדשה. שכבת הווקס שנמרחת על גבי הרצפה למעשה מחזירה את הברק לרצפה ממש כמו ביום שהניחו את המרצפות במקומן. אין ניקיון שיכול לספק כזה ברק ואין עוד מכונה שתספק זאת מלבד פוליש לרצפה. אמנם שכבת הווקס היא כמה מילימטרים בודדים והיא יכולה להיות אפילו שני מילימטרים אך היא נותנת ברק נהדר ויוקרתי.

למה כדאי לבצע פוליש לדירה חדשה?

אפשר לבצע את הפוליש בכל שלב בחייכם ובכל מקרה חשוב לזכור שפולשי ווקס לא מחזיק מעמד זמן רב ופוליש קריסטל נחשב לאיכותי ועמיד ממנו. עם זאת, כדאי לבצע פוליש לדירה החדשה שלכם מכמה סיבות: ראשית, הרבה יותר קל לבצע פוליש לדירה חדשה כשאין עוד רהיטים שצריך להרים. שנית, כך תוכלו להיכנס לדירה נוצצת להתחלה הכי איכותית שיש.