דגשים חשובים למעבר דירה

אם אתם מתכוננים לעבור דירה בקרוב המאמר הזה יהיה חשוב מאוד עבורכם. יכול להיות שאתם עושים כמה טעויות בסיסיות מאוד במעבר דירה, אולי בגלל ששכחתם ואולי בגלל חוסר ניסיון, וזה בדיוק הזמן להבין כמה דגשים חשובים שיכולים לשפר לכם את המעבר. כדאי להפנים את כולם כדי שהחוויה שלכם תהיה חיובית.

תתחילו לארוז שבוע לפני

שלב האריזה הוא אחד השלבים החשובים והארוכים ביותר של המעבר. ללא אריזה איכותית ומקצועית יכול להיות שהחפצים שלכם לא יגיעו בשלמותם מה שיכול להיות בעייתי מאוד בעיקר אם יש לכם מוצרים שבירים. אמנם קשה מאוד לארוז את כל הציוד אך אם תגייסו מספיק כוח אדם או כמובן תיעזרו בשירותי אריזה מקצועיים בחסות חברת ההובלות, המחיר שתשלמו לה על כך יהיה שווה כל רגע שחסכתם. בכל מקרה חשוב מאוד להתחיל לארוז את הציוד שאתם לא צריכים שבוע ואפילו שבועיים מראש וכך תורידו מעצמכם עומס אח"כ. אסור לשכוח שיש ציוד שכדאי שייארז בתיק גב שיהיה נגיש.

איך אורזים בצורה נכונה?

כדי לארוז בצורה נכונה ושהציוד שלכם יישאר בטוח, אתם צריכים שיהיו לכם קרטונים. קרטונים למעבר דירה חשובים כמו חכה לדייג, ולמעשה ללא מספיק קרטונים או קרטונים תואמים האריזה שלכם יכולה להיות רוויה בלא מעט בעיות. יכול להיות שהקרטונים יהיו קטנים או גדולים מידי וזה יוביל לאריזה לא נכונה של הציוד מה שיוביל בהמשך לפגיעה בו, ויכול גם להיות שיהיו חסרים קרטונים אז תנסו לאלתר חלק מהאריזות עם ציוד שבכלל לא יכול לשמש לאריזה כה חשובה. קרטונים למעבר דירה תוכלו להשיג מחברות הובלות כאשר הן יכולות למכור לכם אותם בנפרד בלי קשר לשירותי האריזה שהן מציעות.

  צריכים לפנות דירה? מלאו פרטים בצור קשר ונוכל לעזור לכם בהקדם  

תעברו מוקדם בבוקר

ככל הנראה אם תעבדו עם חברת הובלות מקצועית היא תציין את הנתון החשוב הזה בפניכם אך בכל מקרה חשוב שתכירו אותו. אם אתם רוצים לעבור דירה בצורה הכי רגועה שיש אתם חייבים להתחיל את יום המעבר כמה שיותר מוקדם. ברגע שתתחילו את היום כמה שיותר מוקדם תסיימו אותו גם מוקדם וכך יהיה לכם זמן לסדר את כל הבלגן שלבטח יהיה לכם בבית. אמנם לא נעים לקום מוקדם ולהיות עייפים בהמשך היום אך עדיף לסיים את היום עייפים יותר בשעה מוקדמת כאשר יש פחות בלגן מאשר לסיים אותו בפריקת קרטונים בשעה 1 או 2 בלילה.

תוודאו שיש אחריות על ההובלה

עצם העובדה שבחרתם את החברה כי מנוסה באזור מגורכם ועצם העובדה שהיא נשמעת לכם אמינה והיא מעניקה לכם את כל השירותים כולל פירוק והרכבה, שירותי מנוף וכמובן שירותי אריזה, לא אומר שאתם עדיין מוגנים מטעויות. בחירת חברת הובלות תהיה עדיפה על הובלה עצמאית אך זה לא אומר שמוביל מקצועי ומנוסה לא יכולה לבצע טעויות כמו למשל לשכוח לסיים את האריזה כמו שצריך או למעוד במדרגות. בכל מצב שבו יישבר רהיט מסוים או ייאבד, מגיע לכם אחריות. אתם חייבים לוודא זאת בהסכם ברור שחייו להיות יחד עם הסכם העבודה מול החברה עצמה.

  צריכים לפנות דירה? מלאו פרטים בצור קשר ונוכל לעזור לכם בהקדם  

להכין את הדיירים למעבר

אם אתם עוברים דירה לבניין רב קומות כדאי מאוד שתכינו את הדיירים לכך שאתם עומדים לעבור. למה זה טוב? כך ישאירו למשאית חנייה בכניסה לבניין כדי שכל הליך הפריקה יהיה מהיר יותר. כך הדיירים יידעו שהולכים להיות במעליות סבלים רבים או שיהיה מנוף שירים את כל הציוד ואולי יעשה מעט רעש ויכול גם להלחיץ חלק מהדיירים. ועד הבית יידע לא לשטוף את המדרגות באותו היום וכן הלאה.