דגשים להובלת רהיטים כבדים – ארונות מטבח, ספות, מקררים ועוד

כל מי שאי פעם עבר דירה יודע כי אחד הדברים הקשים ביותר בהעברת הדירה הוא ההובלה של הרהיטים הכבדים בבית. היום בכל בית ישנם רהיטים שיכולים להיות כבדים מאוד וקשים להעברה כמו ארונות מטבח מעץ מלא, ספות, מקררים ומוצרי חשמל, ארונות בגדים, חדרי שינה ועוד. כל הרהיטים הללו, אם לא יועברו בצורה נכונה, יכולים להינזק בזמן ההעברה שלכם ויכולים לקבל מכות שונות או אפילו ליפול מהידיים של המובילים ולהישבר לחתיכות.

לכן, אם אתם רוצים להיות בטוחים כי אתם מעבירים את הרהיטים הללו באופן הטוב ביותר, ותוך שמירה על שלומם, קראו את המאמר הבא ותדעו איך לעשות זאת בצורה נכונה.

הובלה עם אמצעי עזר מיוחדים

היום כל חברה הובלה רצינית ומקצועית מחזיקה לא רק משאיות אשר מאפשרות לה לבצע את ההובלה בצורה קלה ומהירה, אלא גם אמצעי עזר וכלים מיוחדים אשר מאפשרים להם להוביל את הרהיטים הכבדים באופן בטיחותי ומבלי לגרום להם לנזק. זה יכול להיות מנוף שמאפשר העברה של רהיטים מקומות גבוהות, אלו יכולות להיות רצועות הרמה להובלה של ספות או מקררים ועוד.

לכן, לפני שאתם בוחרים חברת הובלה ולפני שאתם מזמינים אותה להוביל את הרהיטים הכבדים והיקרים שלכם, בדקו האם יש לה את האביזרים הנדרשים בכדי לבצע את ההובלה על הצד הטוב ביותר.

פירוק הרהיטים לפני ההובלה

עוד דבר שכדאי לבצע לפני הובלה של רהיטים כבדים בכדי להבטיח הובלה ללא פגמים או נזקים לרהיטים, הוא פירוק של הרהיטים לפני ההובלה. רוב חברות ההובלה יכולות להעניק לכם את השירות הזה, ואם אתם יכולים לבצע את הפירוק בעצמכם תוכלו לחסוך את העלויות ולעשות זאת לפני ההגעה של חברת ההובלה.

  צריכים לפנות דירה? מלאו פרטים בצור קשר ונוכל לעזור לכם בהקדם  

כאשר הרהיטים מפורקים הרבה יותר קל להוביל אותם. לדוגמא – ארונות מטבח מעץ מלא ניתן לפרק לחלקים כמו דלתות בנפרד, חזיתות ומדפים פנימיים. כך הארונות לא כבדים כל כך להעברה וכך ניתן להבטיח כי הם יגיעו אל הבית החדש שלכם בשלום ללא כל חשש.

עטיפת רהיטים

ישנם רהיטים כבדים שלא ניתנים לפירוק מלא יכולים להיפתח בזמן ההובלה וכך להינזק. לדוגמא, ארונות מטבח שאם תפרקו את הדלתות שלהם יהיה נזק לעץ ועדיף להשאיר אותם מורכבים. במצב הזה כדאי לעטוף את הארונות, או כל רהיט אחר, בעזרת ניילון נצמד מיוחד אשר ישמור על הרהיטים במצב סגור בזמן ההובלה ועד ההרכבה שלהם במקום בבית החדש.

שוב, גם את הניילון הזה יכולה לספק לכם חברת ההובלה, או שאתם יכולים למצוא אותו בחנויות של ציוד טכני. מדובר בניילון נצמד עבה במיוחד אשר ישמור על הרהיט.

  צריכים לפנות דירה? מלאו פרטים בצור קשר ונוכל לעזור לכם בהקדם  

בנוסף, רהיטים עדינים מאוד כדאי לעטוף בניילון בועות וכך להבטיח שהם לא יקבלו מכות שונות בזמן ההובלה ולא תגלו בהם שריטות בבית החדש.