איך להשיג קרטונים איכותיים לקראת מעבר דירה

מעבר דירה היא משימה ארוכה, מסובכת ולא פשוטה בכלל, אך היא אפשרית. מה צריך כדי לעבור דירה? צריך רכב גדול, הרבה מאמץ פיזי שנמדד בכוח אדם נחוש ואיכותי, ארגון לוגיסטי נכון וכמובן ארגזי קרטונים איכותיים. מאיפה אפשר להשיג קרטונים למעבר דירה? הנה המדריך המלא.

לחפש קרטונים ברחוב או בקרטוניה

הדרך הראשונה והכי פחות מומלצת כדי למצוא קרטונים למעבר דירה הוא פשוט לחפש אותם בקרטוניות וברחוב. שיטה זו אמנם נשמעת לכם זולה אך היא הכי פחות טובה ואפילו בגלל המחיר. למה? כי אתם מבזבזים כל כך הרבה זמן בחיפוש הקרטונים וגם אלו שתמצאו בסופו של דבר יהיו באיכות הכי ירודה שיש. הם יהיו מלוכלכים, מקומטים ולמעשה אתם תתפשרו על משהו שבכלל לא מתאים לתכולת הדירה שלכם. חיפוש קרטונים בשיטה זו מבוזבז ולא כדאי בשום צורה אלא אם אתם צריכים להעביר חפץ קטן ובמקרה יצא לכם לראות קרטון מתאים.

  צריכים לפנות דירה? מלאו פרטים בצור קשר ונוכל לעזור לכם בהקדם  

להשיג קרטונים ממפעל קרטונים

קניית קרטונים למטרת הובלות ממפעל קרטונים יכול להיות רעיון נחמד אם אתם צריכים להעביר מקום גדול. אם אתם צריכים להעביר את הדירה או אפילו וילה גדולה, סביר להניח שההתקשרות עם המפעל לא תהיה עניין שגרתי ונפוץ ויכול להיות שיסתכלו עליכם מעט מוזר. מפעל קרטונים אמנם יכול לייצר קרטונים רבים במהירות, ובמחיר די משתלם, אך רק אם מדובר בכמות גדולה. אם אתם צריכים עשרים או שלושים קרטונים למעבר דירה, מפעל קרטונים לא יהיה רעיון טוב אלא אם תשלמו מחיר גבוה יותר על ההזמנה, מה שלא יהיה לכם משתלם.

  צריכים לפנות דירה? מלאו פרטים בצור קשר ונוכל לעזור לכם בהקדם  

לפנות לחברת הובלות

מה עושים כאשר יש צורך במספר קרטונים רב אך לא מספיק גדול כדי לקנות אותו ממפעל קרטונים, כאשר הדרישה היא לקנות קרטונים איכותיים במחיר משתלם? פונים לחברת הובלות. קרטונים למעבר דירה תוכלו למצוא אצל חברות הובלות שונות כאשר המחיר שתשלמו יהיה נמוך יותר אפילו מהזמנה ממפעל קרטונים, והסיבה לכך היא שחברות ההובלות קונות כמויות סיטונאיות אדירות מהמפעל עצמו. קרטונים אלו יהיו עמידים, חזקים ומותאמים לציוד שלכם באופן מושלם ומומלץ גם להיעזר בשירותי האריזה של החברה על הדרך.