מתאכלס בפרויקט גינדי תל אביב? – מדריך למציאת חברת פינוי

גינדי תל אביב – הפרויקט רחב ההיקף שתפס את מקומו של השוק הסיטונאי בלב תל אביב (במשולש הרחובות בגין – החשמונאים – קרליבך) – הוכתר כ"פרויקט של פעם ב-100 שנה", ובצדק. מדובר במתחם חדשני שכולל לא רק כ-720 יחידות דיור אלא גם פארק מושקע, מוזיאון, קניון חדשני, בית ספר, גני ילדים, מרכז ספורט משוכלל ועוד, ואין ספק שכל מי שרכש דירות בפרויקט זה צפוי ליהנות מאיכות חיים גבוהה במיוחד (שלא לדבר על כך שהדירות בפרויקט הן גם השקעות נדלן חכמות מאוד).

  צריכים לפנות דירה? מלאו פרטים בצור קשר ונוכל לעזור לכם בהקדם  

לקראת המעבר אל הנכס החדש ימצאו עצמם דיירי המתחם (וביניהם, אגב, אייל קיציס וטלי מורנו, מפקד חיל האוויר לשעבר אליעזר שקדי, גדול שחקני בית"ר ירושלים בכל הזמנים אורי מלמיליאן, הדוגמנית מורן אטיאס, אנשי עסקים בולטים דוגמת זהבית כהן, דודי וייסמן ויעקב קדמי, ועוד) עסוקים בפינוי דירות קודמות שלהם – כשמן הסתם לפחות רובם ייעזרו בחברת פינוי דירות שכן זוהי הדרך החכמה ביותר לפנות דירה מכל אותם חפצים שאין בהם צורך יותר בדרך אל החיים החדשים והמלהיבים.

  צריכים לפנות דירה? מלאו פרטים בצור קשר ונוכל לעזור לכם בהקדם  

הקריטריונים החשובים לבחירת חברת פינוי

ישנן לא מעט חברות רציניות המציעות שירותי פינוי דירות, ולצידן, למרבה הצער, גם לא מעט חאפרים.

באופן טבעי כשמדובר במי שעובר לגור בפרויקט כמו גינדי תל אביב, ומן הסתם רכושו הינו יקר ערך, חשוב מאוד להקפיד על שכירת שירותיהם של אנשי מקצוע רציניים, מיומנים ואמינים.

דרך אחת לסנן את המקצוענים מהחאפרים היא לבקש המלצות של לקוחות קודמים, וכמובן לוודא כי אותן המלצות הן אכן אותנטיות. לשם כך מומלץ לא להתבייש ולא להתעצל אלא לבקש מאותם ממליצים תיאורים מפורטים של פינוי הדירה על-מנת לצמצם את הסיכון כי מדובר בהמלצות מזויפות.

צעד חשוב נוסף לקראת פינוי הדירה והמעבר אל גינדי תל אביב הוא חתימת חוזה מפורט ומחייב שבו יעוגנו כל התחייבויותיה של החברה שנשכרה לביצוע הפינוי.

על מה חשוב להקפיד בעת חתימת החוזה?

הסעיף החשוב ביותר במסגרת החוזה עם החברה לפינוי הדירה הוא כמובן לוח הזמנים, שהרי ישנו מועד סופי שבו הדירה הישנה כבר אמורה להיות ריקה לחלוטין. בנוסף לקביעת הלו"ז המפורט חשוב כי גם יופיע סעיף המפרט מהו הפיצוי לבעלי הדירה במידה והתרחשה חריגה מהמועד המובטח לפינוי כל החפצים המיותרים.

בנוסף, אם אתם זקוקים לשירותים נוספים מעבר לפינוי החפצים המיותרים מהדירה – למשל הדברה מקצועית, ניקיון יסודי, שיפוץ קל או העברת דירה – חשוב כי גם הם יופיעו בחוזה, ובצורה מפורטת. אם למשל אתם רוצים לנצל את פינוי הדירה כדי לבצע הדברה, כתבו בחוזה בדיוק איזו הדברה אמורה להתבצע (כנגד מי, באילו אמצעים וכו'), אם אתם מצפים לניקיון כולל פוליש כתבו זאת בחוזה וכו'.

האנרגיות הנכונות של גינדי תל אביב

מרכיב חשוב נוסף בעת בחירת חברת פינוי הוא האופן שבו מתנהלת אותה חברה לגבי החפצים שאין לכם בהם יותר צורך, ובפרט כך הדבר כשמדובר במי שעתיד להתאכלס בפרויקט יוקרה כמו גינדי תל אביב שאחד המאפיינים שלו הוא האנרגיות הנכונות השוררות בו וההקפדה על איכות הסביבה.

בהתאם חשוב לבחור בחברה שמעבירה חפצים שיש בהם עוד שימוש ותועלת למי שיכול להיתרם מהם (לרוב עמותות המסייעות לאוכולוסיות מוחלשות), את הפריטים שניתן למחזר אל אתרי מחזור (בהתאם לסוג הפריטים ובפרט אתרי מחזור אלקטרוני כשמדובר בציוד חשמלי שכבר אינו שמיש) ואת שאר החפצים אל אתרי פסולת מורשים. חברה שאינה מקפידה על כך עלולה לסבך אתכם בצרות, וגם להזיק לכדור הארץ ובכך לכולנו, ואף אחד לא רוצה להתחיל את חייו החדשים בגינדי תל אביב עם אנרגיות שכאלה.