שלושת כללי הזהב לחסכון בעלות הובלה בירושלים

כמו באזורים אחרים בישראל, ניתן למצוא חברת הובלות בירושלים בקלות. אחד הפרמטרים העיקריים המשפיעים על בחירתנו הוא כמובן המחיר. משום שהעברת תכולת דירה או משרד היא בדרך כלל עובדה הידועה לנו מראש, יש באפשרותנו להיערך מראש ולבחון מספר הצעות מחיר ממספר חברות להובלה בירושלים ולבחור את החברה המתאימה בשבילנו ביותר להובלה, על פי השוואת מחירים בין החברות השונות.  למרות שחברות הובלות בירושלים זמינות בכל זמן נתון, רצוי לסגור מראש על בחירת חברת ההובלה, משום שעם התקרב מועד ההעברה אנו בדרך– כלל כבר מצויים בעיצומן של ההכנות והאריזות לקראת המעבר.

רכזנו בשבילכם מספר טיפים שיעזרו לכם לחסוך בעלות ההובלה ועם זאת לסגור עם חברת הובלות מהימנה ומקצועית.

 

  צריכים לפנות דירה? מלאו פרטים בצור קשר ונוכל לעזור לכם בהקדם  

טיפים לחסכון בעלות הובלות בירושלים

1)    מי יארוז? חלק נכבד מן חברות ההובלה מציעות שרות של אריזה בתוספת תשלום. אם אין ברשותכם ציוד ופריטים רבים להעברה ותהליך האריזה יכול להסתיים תוך כמה שעות- מומלץ כי תעשו זאת בעצמכם, על מנת לחסוך במעט את העלות הסופית. מומלץ להתחיל את תהליך האריזה מבעוד מועד וכך תוכלו לארוז מראש ובראש שקט. תוכלו למצוא ארגזים במכולות המתאימות או לרכוש מחנויות למוצרים לבית ארגזים וניילונים במחירים שווים לכל נפש. אם ברשותכם ציוד ופריטים רבים להובלה, מומלץ להיעזר בשרותי האריזה של חברת ההובלה.

  צריכים לפנות דירה? מלאו פרטים בצור קשר ונוכל לעזור לכם בהקדם  

2)    תזמון- המנעו מלהעביר תכולת דירה/ משרד במהלך חודשי הקיץ, משום שזוהי התקופה "החמה" של הובלות דירות וגם המחירים להעברה עולים בהתאם (ע"פ הערכות, בקיץ המחיר הוא עד 50% גבוה יותר מאשר מחיר ההובלה בחורף). השתדלו, ככל שזה נתון לבחירתכם, לבצע את המעבר בחודשי החורף או בעונות המעבר. כמו כן, גם היום השבועי ואף השעה, עשויים להשפיע על מחיר ההובלה. השתדלו להיות גמישים במשא ומתן מול המוביל לגבי קביעת יום ושעה מדוייקים, מכיוון שיכול להיות שישנם ימים ושעות שהם פחות נוחים לחברת ההובלה ומכך מושפע גם המחיר (הובלה בימי שישי בהם התנועה בירושלים רבה, עשוייה ליקר את העלויות של הובלות בירושלים). בנוסף, רצוי לעבור במהלכו של החודש (ולא בתחילת או סיום החודש שהם ימים עמוסים בגלל סיומם של חוזי שכירות ומעברי דירות ומשרדים רבים). אם בכל אופן אתם עדיין מעוניינים לעבור בתחילת או סיום החודש- רצוי כי תשריינו את התאריך מראש.

3)    צמצמו את כמות הפריטים להובלה ע"י החברה- קריקטריון משמעותי המשפיע על מחיר ההובלה הוא כמובן נפח התכולה. רצוי לנסות להעביר לבד את כל הפריטים הקטנים שאינם כבדים- ניתן לעשות זאת בשלבים, בכל ביקור שלנו ביעד החדש. כמו כן, כשמדובר בפריטים כבדים, השתדלו להפרד מפריטים אשר אינכם באמת צריכים אותם בהמשך וכך תקטינו את נפח התכולה להובלה ואת עלותה.