פתרונות אחסון לאחר מעבר דירה

מעבר דירה, מכל סיבה שהיא, הוא תהליך לא פשוט ולעיתים אף מייגע הכולל מספר שלבים: הבנה כי אין מנוס ממציאת מקום מגורים חדש, חיפוש אחרי דירה שתהווה בית מתאים לצרכים שלנו וכמובן פינוי הדירה הנוכחית. פינוי דירה הוא תמיד מטלה מתישה ולפרקים אף מתסכלת, והקושי אף מתעצם כשאין ביכולתנו לקחת איתנו את כל מה שאנחנו רוצים – ואין לנו ברירה אלא למצוא פתרונות אחסון לכל אותם פריטים שאין להם מקום במקום המגורים המיועד.

  צריכים לפנות דירה? מלאו פרטים בצור קשר ונוכל לעזור לכם בהקדם  

אילו מעברי דירה מחייבים מציאת מקומות אחסון?

במצב הכלכלי של ימינו, במקרים רבים מעבר דירה הוא לא תוצאה של בחירה אלא כורח המציאות: צעירים רבים שגרים בשכירות ולא מצליחים לעמוד בנטל ההולך וגדל של שכר הדירה נאלצים לשוב לבית הוריהם – פינוי דירה במצב כזה מצריך במקביל גם מציאת פתרונות אחסון, שכן לרוב בבית ההורים אין מקום (וגם אין צורך) בכל פריטי הריהוט והציוד אותם הספיקו הילדים לצבור, ומצד שני חבל לוותר עליהם או למכור אותם במחיר הפסד.

במקרים אחרים מחייב יוקר המחייה השוחק בישראל מעבר מבית מרווח יחסית לדירה צנועה יותר. גם במקרים אלה אין מנוס מביצוע של פינוי תכולה אל מכולה או פתרונות אחסון אחרים, שכן לא כל מה שנכנס בבית הישן ייכנס לדירה החדשה.

גם משפרי דיור זקוקים במקרים מסוימים לשירותיה המסורים של חברה לפינוי תכולת דירות ולמציאת פתרונות אחסון לאחר המעבר – בעיקר במקרים בהם רוכשי בית חדש עוזבים דירה שכורה עוד בטרם הבית החדש מוכן למגורים, ובמהלך תקופת הביניים מתגוררים בדירה זמנית או אצל ההורים (או מוצאים פתרון אחר לטווח קצר). גם במקרים אלה לרכוש, או לפחות לחלקו הגדול, אין מקום במסגרת פתרון הדיור הזמני כך שיש למצוא לו פתרון אחסון לתקופת הביניים.

פינוי תכולה למחסן או מכולה

פינוי מדירה אל מחסן או מכולה שמהווים פתרון אחסון זמני דומה במהותו לכל פינוי תכולת דירות אחר – פרט להקדשת תשומת לב רבה יותר לתהליך המיון: על אלה העוברים דירה ובינתיים מאחסנים חלק מהציוד שלהם במחסן או מכולה לחשוב טוב טוב אילו פריטים חייבים להישאר ברשותם גם בתקופת הביניים ואילו פריטים יכולים לנוח באחסון. היערכות לא מושכלת תחייב שכירת שירותי הובלה שוב ושוב, על מנת להוביל פריטים למחסן וממנו, ובנוסף ייתכן כי תשכרו מחסן גדול יתר על המידה (ותשלמו סכומי כסף מיותרים) או לחילופין תמצאו עצמכם מצטופפים בחלל צר בחברת פריטים שאין לכם צורך אמיתי בהם. חברה מקצועית ומיומנת לפינוי דירות תעזור לכם לעשות סדר בבלגן, תתרום מניסיונה ותייעץ לכם על מה אפשר לוותר לפרק זמן מסוים ועל מה עדיף לא לוותר, כך שתוכלו לשכור את פתרון האחסון המתאים ביותר לצרכיכם האמיתיים.

  צריכים לפנות דירה? מלאו פרטים בצור קשר ונוכל לעזור לכם בהקדם  

איך לבחור פתרונות אחסון?

ישנם מחסנים ומכולות רבים שבהם תוכלו לאחסן ציוד וריהוט. באופן טבעי, ככל שערכו של הרכוש רב יותר, כך מומלץ להשקיע תשומת לב רבה יותר בסקר שוק מקיף. במקרים רבים, חברות לפינוי תכולת דירות מקושרות לחברות המציעות פתרונות אחסון כך שתוכלו ליהנות מסינרגיה מנצחת.

בכל מקרה, הפרמטרים לבחירת פתרונות אחסון הם נוחות הגישה למקום, זמינות המחסן או המכולה (כדי שתוכלו להוסיף פריטים שהתבררו כבלתי נחוצים או לקחת פריטים שהתגלו כחסרים לכם), רמת התחזוקה של המקום, מערכות ההגנה השומרות על הרכוש שלכם ותנאי הפוליסה שמבטחת אותו. כמובן שגם המחיר – המשתנה בהתאם לגודל הפתרון לו אתם זקוקים – הוא פרמטר חשוב במיוחד בעת בחירת פתרון אחסון לאחר פינוי דירה.