פינוי מוצרי חשמל

שירות פינוי דירה מאפשר לנו לא רק לרוקן דירה מתכולתה על מנת שניתן יהיה למכור אותה או להשכיר אותה, כשברוב המקרים מדובר בגבב פריטים חסרי ערך שהצטברו לאורך השנים כתוצאה מהנטייה הכל כך אנושית לשמור על מה שהשגנו גם אם הוא כבר לא בשימוש וגם אם שוויו הכספי זעום עד לא קיים כלל – אלא גם, במקרים מסוימים, להיפטר ממוצרי חשמל שאין לנו בהם עוד צורך.

הצורך בפינוי מוצרי חשמל הוא תוצר של ההתפתחות הטכנולוגית הדרמטית שמאפיינת את העשורים האחרונים. בעבר מחיריהם של מוצרי החשמל השונים היו גבוהים מאוד, לא בכל בית הם היו נמצאים (למשל משפחות רבות לא יכלו להרשות לעצמן מכונת כביסה והיו מנקות את הבגדים ביד), ואם כבר נרכשו היו משמשים את בעליהם לאורך שנים רבות ולא מוחלפים רק בשל צאתו לאוויר העולם של דגם חדש יותר. בימינו, לעומת זאת, מחירי מוצרי החשמל הולכים ונעשים נמוכים יותר, הרצון שלנו להתהדר בדגמים עדכניים שנהנים מחידושים שונים (בין אם נחוצים באמת ובין אם לאו) גדול מאוד – וכתוצאה מכך ביותר ויותר בתים מצטברים מוצרי חשמל המונחים כאבן שאין לה הופכין.

  צריכים לפנות דירה? מלאו פרטים בצור קשר ונוכל לעזור לכם בהקדם  

למה לא לפנות לבד?

כשמדובר בפינוי מספר פריטים בודדים לכאורה אין צורך בפנייה לשירות פינוי תכולת דירות, אולם חשוב לזכור שמדובר בפריטים כבדים יחסית, ושבניגוד לאשפה רגילה אי אפשר לזרוק אותם לפח שמתחת לבית ואילו הנחתם ברחוב מהווה עבירה על החוק ועלולה להסתיים בקנס.

בנוסף מכשירי החשמל שכבר אינם תקינים כדאי להוביל אל אתר למחזור פסולת אלקטרונית, על מנת לא לפגוע בסביבה, ולא תמיד יש לנו את האמצעים לשנע אותם לשם.

  צריכים לפנות דירה? מלאו פרטים בצור קשר ונוכל לעזור לכם בהקדם  

מכשירי חשמל שעדיין פועלים אולם אינם ראויים למכירה כדאי לתרום לעמותות או משפחות נזקקות. אמנם ניתן פשוט לפרסם מודעה באתרי אינטרנט המיועדים למטרה זו, מתן ציוד שכבר אין לנו צורך בו ללא תמורה כספית, ומי שחפץ בו כבר ידאג לפנות אותו מהדירה שלנו – אולם שירות פינוי תכולת דירה אמין ומנוסה מספק מענה כולל לכל מכשירי החשמל וחוסך לנו זמן יקר, וכן מבטיח שהציוד יגיע למי שבאמת זקוק לו.

פינוי בטוח

שירות פינוי דירה מבטיח גם פינוי בטוח של מכשירי החשמל: ניתוק של כיריים מהגז (כשמדובר בכיריים ישנות הפועלות על גז), פירוק החיבור של מכונת כביסה אל הצנרת הביתית, אריזה מאובטחת כך שלמשל דלת של מכונת כביסה ישנה לא תתנתק מהמכשיר ותתנפץ בתוך הבית (או לחילופין משטח זכוכית של כיריים שאנחנו רוצים להחליף יישבר וימלא את המטבח ברסיסים) ובאופן כללי כל מה שצריך לעשות כדי שהפינוי יתבצע בבטחה ולא יותיר בבית כל נזק.

איך לבחור חברה לפינוי מוצרי החשמל?

חשוב מאוד לבחור חברה אמינה ומהימנה – כך שתהיו סמוכים ובטוחים כי מוצרי החשמל הישנים אכן יגיעו למשפחות נזקקות או לאתרי פסולת מתאימים. במקרים מסוימים, כשמדובר במכשירים שעדיין יש להם שווי כספי, תוכלו ליהנות מפינוי הדירה ללא עלות כספית מצידכם, וכמובן שחשוב לחתום על חוזה המבטיח כי כל מה שברצונכם לפנות אכן יפונה ולא רק המוצרים שהחברה מעוניינת בהם.

במקרים מסוימים רצוי גם לנקות את האזור בו היו מכשירי החשמל – האזור שמאחורי מקרר, למשל, תמיד צובר לכלוך רב עקב הקושי להגיע אליו, גם מתחת לכיריים מטבע הדברים יש לא מעט לכלוך וגם מאחורי מכונת כביסה (בעיקר במכונות כביסה מדגם מילה) תגלו ברוב המקרים לכלוך רב (וגם גרביים שנאבדו…) – חברת פינוי תכולת דירות שמציעה גם שירותי ניקיון תוכל לחסוך לכם זמן ומאמץ ולהפוך את המטבח או את מרפסת השירות לא רק למרווחים יותר אלא גם לנקיים ובוהקים ומוכנים לקלוט את המכשירים החדשים.