פינוי ירושות – אל תתמודדו לבד!

פטירה של אדם יקר או של קרוב משפחה היא דבר לא קל מבחינה רגשית ולרוב גם מבחינות אחרות. לאחר הפטירה יש צורך לטפל בהרבה מאוד דברים כאשר חלק מהעניין הוא פינוי תכולות וירושות מדירת המגורים. כדאי לדעת שגם בעניין זה לא חייבים להתמודד לבד. ניתן בהחלט לפנות לחברת פינוי מקצועית, בתנאי שזו נבחרת בצורה ראויה.

  צריכים לפנות דירה? מלאו פרטים בצור קשר ונוכל לעזור לכם בהקדם  

פינוי מקצועי לחסכון בזמן

כאמור, פטירה של אדם קרוב מחייבת התמודדות רגשית ובנוסף גם עם לא מעט מטלות כמו טיפול בחשבונות הבנק, טיפול בצוואה או בצו הירושה, הסדרת מיסי עיריה וכדומה. כל זאת, מלבד התמודדות עם עניינים שוטפים ואישיים אחרים, עבודה, ילדים וכדומה, המראים עד כמה הזמן יקר והמלאכה מרובה. לכן, כאשר ניתן להיעזר בנושאים מסוימים כמו פינוי הירושה בחברה מקצועית, הרי שיש בכך כדי להקל מאוד וגם כדי לחסוך בזמן ובמאמץ.

  צריכים לפנות דירה? מלאו פרטים בצור קשר ונוכל לעזור לכם בהקדם  

על פי רוב, לא קל למי שאיננו בעל מקצוע להתמודד עם כל מה שקשור במיון, סידור ופינוי חפצי בית ורהיטים כבדים. אנשי מקצוע שיש להם ניסיון בכך עושים את העבודה בצורה מהירה, נקייה ואיכותית. חשוב גם לדעת שלא ניתן פשוט לקחת את החפצים, תכולת הבית והירושה שלא רוצים בהם ולהשליכם לפח או לרחוב. מדובר בתכולה בעלת נפח גדול שחייבים לפנות למקומות מוסדרים. השלכה סתם תוביל לקנסות ולעיתים אף לתביעה משפטית. מפנים מקצועיים יודעים בדיוק לאן להעביר את הירושה שאין בה צורך.

רגישות נדרשת

חשוב לשים לב שאת מלאכת הפינוי כדאי להפקיד אך ורק בידיה של חברת פינוי מקצועית, מנוסה ואחראית לא פחות מכך – בעלת רגישות ומחויבות. איש אינו רוצה שחפציו של אדם יקר שנפטר יטופלו בחוסר כבוד. איש גם לא רוצה שאם יאותרו בין החפצים פריטים שיכולים להיות בעלי משמעות רגשית או כספית הם יושלכו לאתר הפסולת.

כאשר בוחרים חברת פינוי מקצועית ואמינה, ניתן בהחלט לסמוך על טיפול רגיש, אמין ואחראי. ניתן בהחלט לסכם מראש מה עושים במקרה ומוצאים פריטים יקרים או בעלי ערך אישי. כדאי לשים לב שיש אפילו חברות שמוכנות לקזז את מחיר הפינוי במידה ומעבירים לרשותם ולשימושם פריטים בעלי ערך.

כדאי לחפש המלצות

הדבר האחרון שאנו מציעים הוא לחפש את החברה שתבצע את התהליך של פינוי מירושה תוך שימוש בהמלצות מתאימות. כיום, קל מאוד למצוא המלצות וחוות דעת גם בעניין זה באתרי אינטרנט שונים. חברות שביצעו עבודה טובה מקבלים בדרך כלל ביקורות טובות וניתן לקרוא על כך גם בפורומים מקצועיים שונים.

חשוב לשים לב שגם כאשר רוצים להיכנס לגור בדירה של אדם שנפטר וגם אם רוצים להשכיר אותה או למכור אותה, הדבר מחייב בראש ובראשונה פינוי, ניקוי ואולי גם שיפוץ וצביעה. פינוי נכון, אם כן, הוא הצעד הראשון שכדאי לעשות לפני שממשיכים הלאה.