פינוי ואחסון תכולת דירה

לא מעט מצבים בחיים מחייבים אותנו למצוא פתרונות יצירתיים לאחסון תכולת הדירה שלנו. במצבים אלו אנחנו יכולים למכור את הציוד באתרים המתאימים, לפזר את הרכוש בדירותיהם של קרובי המשפחה והחברים או פשוט להניח את החפצים והרהיטים ליד מכולת האשפה שברחוב ולקוות שימצאו בית חם ואוהב.

  צריכים לפנות דירה? מלאו פרטים בצור קשר ונוכל לעזור לכם בהקדם  

האמת היא שאלו הן האפשרויות היחידות שהיו קיימות עד לפני זמן לא רב. עם זאת, כיום ניתן לבחור באופציה נוספת, שללא ספק עולה ברמת היעילות והפשטות שלה על כל האחרות, וכפי שכבר הסגירה אותנו הכותרת, הכוונה היא לאפשרות של אחסון תכולת דירה במחסן ייעודי.

באילו מצבים ישנו צורך לבצע אחסון תכולת דירה?

שירות כמו אחסון תכולת דירה נשמע לרובנו כמו שירות שמתאים בעיקר לבעלי דירות ונכסי נדל"ן רבים, אך למעשה מדובר בשירות שיכול לשמש רבים מאיתנו, בעיקר במקרים בלתי צפויים כגון רילוקיישן או מקרים מצערים דוגמת מוות במשפחה.  להלן מספר מקרים בהם אחסון תכולה יידרש:

  צריכים לפנות דירה? מלאו פרטים בצור קשר ונוכל לעזור לכם בהקדם  
  • חוסר תיאום בזמנים – לא אחת קורה מצב שבו חוזה השכירות מתקרב לסיומו ויש לפנות את הדירה, אך הדירה החדשה עדיין נמצאת בשיפוצים או שעבודות הבנייה מתארכות מעבר לזמן הצפוי. במצבים כאלו ניתן לעבור להתגורר במלון, אצל חברים או אצל קרובי משפחה, אך עדיין צריך למצוא פתרון עבור כל הריהוט והרכוש.
  • מעבר לחו"ל – מדי שנה אלפי ישראלים עוזבים את הארץ במסגרת רילוקיישן בעבודה או לצורך טיול ארוך. כמובן שבמהלך התקופה שבה לא ישהו בארץ יהיה באפשרותם להמשיך לשלם שכירות בעבור הדירה, אך אין ספק שהבחירה בפתרון של אחסון תכולת דירה לטווח ארוך הוא פתרון חסכוני יותר ואפילו בצורה משמעותית.
  • אחסון עיזבון – במקרה שבו אחד מקרובי המשפחה הולך לעולמו וישנו צורך לאחסן את רכושו לתקופה מסוימת, בטרם יוחלט כיצד לחלק אותו, ניתן לאחסן את חפציו ורהיטיו של המנוח במחסן ייעודי וכך לפנות את הדירה כדי להכין אותה להשכרה או מכירה.
  • אחסון לצורך שיפוצים – מקרה נוסף שיכול לעורר את הצורך בחלל אחסון הוא מצב שבו מתקיימים שיפוצים נרחבים בדירה כמו, למשל, במסגרת פרויקט תמ"א 38. במקרה זה נהוג בדרך כלל לפנות לפחות חדר או שניים לחלוטין וכן לא אחת יש לעבור לדירה זמנית עד לסיום העבודות. ברוב המקרים מדובר במעבר לדירה קטנה יותר ולכן נהוג במהלך עבודות השיפוצים או ההרחבה לאחסן את החפצים במחסן ייעודי.

היתרונות של פינוי ואחסון תכולת דירה

פינוי ואחסון תכולת דירה הנעשה באופן מקצועי יכול לחסוך לא מעט חששות, כאבי ראש והתרוצצויות. כך ניתן להסיר דאגה מהלב ולהיות בטוחים שהרכוש שלכם יאוחסן במקום ייעודי ושבכל עת תוכלו לקבל אליו גישה. כמו כן, המחסנים המודרניים מצוידים במערכות אבטחה מתקדמות, בגלאי אש ועשן ובתנאים מתאימים לאחסון מבחינת לחות, טמפרטורה ואור.

רק כך ניתן לישון בשקט בלילה תוך ידיעה שהחפצים שלכם שמורים בידיים מקצועיות ושבעת הצורך ישובו אליכם בדיוק באותו המצב שבו היו כשנפרדתם מהם.