פינוי והובלת דירות ישנות

כאשר אנו עוברים דירה, במיוחד אם חיינו בה שנים רבות, אנו יכולים לשים הכול מאחורינו ולהביט קדימה בתקווה ובשמחה, אל החיים אשר נכונו לנו בדירה החדשה אליה אנו עוברים.

אם מאפשר לנו מצבנו הכלכלי, ניקח את החפצים האישיים החשובים ואת הרהיטים המתאימים למקום מגורינו החדש, ונשאיר מאחורינו את כל השאר.

אלא שהנכס אינו יכול להישאר עם כל הציוד הישן. שירותי הובלת דירה או פינוי דירות ישנות הוא נושא שיש לתת עליו את הדעת בעת מעבר – ויפה שעה אחת קודם.

אין ספק כי פינוי הדירה הישנה הוא דבר אשר נעדיף לתת למישהו אחר לבצע – יותר מדי זיכרונות קשורים במקום מגורינו הישן.

לכן יש בידינו פתרון מעולה לבעיה זו והוא לשכור שירותי הובלת דירה על ידי מובילים שנבדקו מראש. אנשי הפינוי וההובלה הם מומחים בעלי ניסיון של שנים בהובלה ופינוי דירות ישנות והוא אשר יוכל לתת לנו את הפתרון היעיל והזריז לצרכיכם.

מה צריך לדעת לעשות לצורך הפינוי

בפינוי דירה ישנה צריך לדעת את הדברים הבאים:

–          רשימה של כל החפצים אשר אנחנו מעוניינים לקחת איתנו.

–          רשימה של המכשירים אשר אנו לוקחים איתנו כגון מכשירי חשמל, מקרר, מכונת כביסה, מייבש, מדיחי כלים וכו'.

  צריכים לפנות דירה? מלאו פרטים בצור קשר ונוכל לעזור לכם בהקדם  

–          רשימה של כל הדברים אשר יש לעקור אותם כגון מזגנים.

–          רשימה של חפצי ערך אשר יש לארוז בנפרד.

–          רשימה של הדברים אשר אנו מעוניינים למכור. איש הפינוי יהיה מסוגל לתת לנו הערכה הוגנת באשר לערך השוק הריאלי שלהם, ובמידת הצורך חלק מאנשי המקצוע הללו אכן גם יתנו לכם הצעת מחיר עבור החפצים הללו – חבל לזרוק מה שעדיין שווה משהו וניתן למכור ולקבל את ערכו הנקוב באותו רגע.

  צריכים לפנות דירה? מלאו פרטים בצור קשר ונוכל לעזור לכם בהקדם  

–          מועד הפינוי. יש לתת כמה ימים כמרווח ביטחון על מנת שיהיה סיפק בידנו לעבור על כל החפצים ולעשות את ההחלטות לגביהם ללא לחץ של זמן.

–          תיאום בין מועדי ההובלה של החפצים שאנו משאירים לעצמנו ומועד הפינוי. רצוי לעשות את ההובלה קודם, ואחר כך את הפינוי של מה שנשאר.

מה נעשה עם הציוד

שירותי הובלת דירה ופינוייה לא פים כוללים גם פינוי של חלק מן הציוד למקומות פינוי זבל מאושרים.

עבור חלק מהציוד קיימת רמה מסוימת של שימושיות אפילו בעת פינוי דירות ישנות.

חלק זה זוכה לטיפול באחת משתי הדרכים –  או שהוא נמכר בחנויות יד שנייה או בשוק פשפשים, או שהוא מגיע לצדקה ונתרם למחוסרי יכולת.