פינוי דירה והובלת התכולה על ידי הובלות קטנות בתל אביב

עוברים לדירה חדשה בתל אביב? דבר ראשון מזל טוב! הכי כיף להשתרג ולעבור דירות, הרי אומרים ש"משנה מקום משנה מזל". תהליך המעבר לעיתים יכול להיות די מפרך, במיוחד כאשר מובילים את כל תכולת הדירה, אך אם תכנון נכון, תוכלו לעבור דירה בקלות רבה ואף ליהנות מהתהליך.

אז איך מתחילים?

דבר ראשון דואגים להביא קרטונים ולהתחיל להעמיס, אל תמתינו ליום האחרון, אלה  מומלץ לארוז כל פעם קצת. במידה ומדובר במעט תכולה, אין צורך להזמין משאית הובלה ענקית, אלה תוכלו להסתפק חברות המציעות פינוי דירה והובלת התכולה על ידי הובלות קטנות בתל אביב. דבר זה יוכל לחסוך לכם כסף רב, הרי מין הסתם שהובלה קטנה תעלה פחות. מעבר לכך, רחובות תל אביב די צפופים וידוע כי ברחבי תל אביב יש קושי במציאת חנייה, לכן הובלת קטנה על ידי טנדר או משאית קטנה – היא בדיוק מה שאתם צריכים.

  צריכים לפנות דירה? מלאו פרטים בצור קשר ונוכל לעזור לכם בהקדם  

איך מוצאים חברת הובלות קטנה בתל אביב?

על מנת למצוא חברה להובלות, יש צורך לבצע סקר שוק מעמיק, או לנסות להעזר בחברים או מכרים שעברו דירה לאחרונה ואכן היו מרוצים משירותי ההובלה. ביצוע סקר שוק, לעיתים יכול לקחת זמן, לכן אל תמתינו לדקה ה- 90 והחלו שבוע שבועיים לפני המעבר כבר לתאם עם חברת הובלות. בתהליך ביצוע סקר שוק, חשוב לשים לב לפרמטרים הבאים:

  צריכים לפנות דירה? מלאו פרטים בצור קשר ונוכל לעזור לכם בהקדם  

ניסיון החברה – ניסיון הוא פרמטר חשוב ביותר, הרי רק חברה בעלת ניסיון ולה מובילים מקצועיים, תוכל לבצע את ההובלה בצורה הטובה והמקצועית ביותר.

ביטוח – במידה ויש לכם פריטים יקרי ערך, וודאו כי חברת ההובלות מעניקה אחריות מלאה על ההובלה וכן ביטוח במקרה ופריט נשבר במהלך ההובלה. לרוב חברות רציניות, מגלמות את סכום הביטוח במחיר ההובלה, אך בכל מקרה וודאו זאת כבר בשיחת הטלפון.

מחיר – מחיר הוא מרכיב די מרכזי בבחירת חברת הובלות, הרי וודאי תרצו חברה מקצועית וטובה, אך גם חברה המציעה מחירים אטרקטיביים. על מנת לאמוד את מחירי ההובלות, מומלץ לבצע סקר שוק קצר, כדי שתוכלו לדעת פחות או יותר מהם המחירים בשוק, כמובן שניתן להתמקח מעט על המחיר בטלפון, אך שימו לב שלא כדי להתפשר על איכות החברה ועל הפרמטרים החשובים לכם בעת ההובלה.