פינוי בית פרטי

בעולם שהולך והופך צפוף יותר ויותר, בית פרטי, עם חצר מרווחת וגינה נאה הוא חלום שמעטים מאיתנו יזכו להגשים – אבל במקרים רבים גם אלה שהגשימו את החלום על שטח אדמה משלהם לא רווים ממנו נחת, בעיקר משום שהחצר הופכת למחסן גרוטאות. הפיתרון: שכירת שירותיה של חברה לפינוי דירות המתמחה בפינוי בתים פרטיים.

פינוי בית פרטי ללא עזרה

בסרטים רבים אפשר לראות אדם המנכש עשבים במרץ, מנקה את החצר מפסולת מיותרת, שותל צמחים ופרחים, בונה גדר לתפארת והופך את הנחלה שלו לפיסת גן עדן. על המסך הגדול הזיעה נראית פוטוגנית להפליא, היבלות לא מציקות והזמן חולף בנחת כשברקע מושמעת מוזיקה מעוררת – אבל במציאות פינוי תכולה של חצר, או פינוי דירה באופן כללי, הן מלאכות מייגעות, קשות פיזית, מתישות נפשית, ואין פלא כי כל מי שנדרש לעשות אותן בכוחות עצמו דוחה אותן שוב ושוב, ושוב, ושוב, ובינתיים הפסולת נערמת והחצר הולכת ומאבדת מחינה.

פינוי בית פרטי הוא כמובן לא רק פינוי החצר מחפצים מיותרים – מי שעומד בפני מעבר דירה, שיפוץ כללי או "סתם" מבקש לעשות סדר בביתו ולחדש את פניו, ולשם כך מעוניין בראש ובראשונה בפינוי תכולה מיותרת, מוצא עצמו מול מטלה מתישה ותובענית. המטלה הופכת תובענית ומתישה עוד יותר כשמדובר בבית בעל מספר מפלסים, המאלצים את בעל הבית להתרוצץ לעלות ולרדת במדרגות שוב ושוב כשהוא נושא חפצים כבדים ובעיקר שקוע במחשבה למה לא הוזמנה חברה שזוהי מומחיותה, פינוי תכולת דירות ובתים פרטיים.

  צריכים לפנות דירה? מלאו פרטים בצור קשר ונוכל לעזור לכם בהקדם  

מרכיב נוסף בפינוי בית פרטי הוא הגג, שגם ממנו יש לפנות את החפצים המיותרים או את אלה שעוברים עם בעלי הבית אל משכנם החדש (כשפינוי התכולה מתבצע עקב מעבר דירה). פינוי מגגות דורש מיומנות מיוחדת, ורצוי מאוד לא לנסות לעשות זאת בכוחות עצמכם אלא להיעזר בשירותיה של חברה לפינוי דירות שצברה ניסיון גם בפינוי מגבהים.

גם קומת המרתף, שהיא חלק בלתי נפרד מבתים פרטיים רבים, דורשת תשומת לב מיוחדת בשל אופייה הייחודי – והנה לכם סיבה נוספת לא לנסות לבצע את פינוי התכולה בכוחות עצמכם אלא להזמין חברה בעלת מומחיות בפינוי תכולת בית פרטי.

כיצד לבחור חברה לפינוי תכולת בית פרטי?

בחירת חברה לפינוי דירה היא תמיד משימה שדורשת השקעה של זמן ותשומת לב, שכן מדובר באנשים הנכנסים לקודש הקודשים שלכם – המרחב הפרטי שלכם. כשמדובר בפינוי תכולת בית פרטי, חשיבותה של בחירה נכונה אף מתעצמת, וזאת מכמה סיבות:

ראשית, בית פרטי מכיל ברוב המקרים חפצים רבים יותר, כשגם החלוקה למפלסים והימצאותם של חצר וגג מוסיפים לרמת הקושי של פינוי התכולה – כך שהפערים בין הצעות המחיר של החברות השונות לפינוי דירות עשויים להיות משמעותיים ביותר.

  צריכים לפנות דירה? מלאו פרטים בצור קשר ונוכל לעזור לכם בהקדם  

שנית, הגודל של הבית הפרטי והגודש של הפריטים עלול להוביל למצב שבו חברה בלתי מקצועית קונה אתכם עם הצעת מחיר משתלמת, ובאמצע ביצוע העבודה מגלה "פתאום" שתכולת הבית גדולה מהצפוי ועל כן דורשת מחיר גבוה יותר – כך שחשוב מאוד לבחור חברת פינוי דירות אמינה במיוחד.

בנוסף, הכמות הגדולה של הפריטים המאפיינת פינוי תכולת בית פרטי מחייבת את אנשי המקצוע שמבצעים את העבודה להיות מיומנים מאוד, זהירים מאוד ורגישים לרצונותיו והעדפותיו של הלקוח – חברה בעלת ניסיון רב בפינוי בתים פרטיים תספק מן הסתם שירות טוב יותר.

מרכיב נוסף שיש לקחת בחשבון בעת הבחירה משותף לפינוי דירות ולפינוי בתים פרטיים, והוא התחייבות חתומה של החברה לפנות את החפצים הניתנים למחזור לאתרים מתאימים ואת שאר הפסולת אך ורק לאתרי פסולת מורשים.