5 דברים שכדאי שתדעו על הובלות בחיפה

שירות הובלות בחיפה מתאים עבור תושבי העיר, הקריות וכמעט כל איזור מחוז הצפון. השירות מיועד ללקוחות במגזר הפרטי והעסקי והוא ניתן על ידי חברות מקצועיות. יחד עם זאת, יש 5 דברים שכדאי לדעת על הובלות כאלה:

1. לא כל חברות ההובלה מציעות שירות דומה

אל תסכימו להזמין שירות רק בגלל שחברה מסוימת ממוקמת בחיפה או באיזור המגורים שלכם. בדקו היטב במה מתמחה החברה וזכרו כי יש הבדל משמעותי בין סוגים שונים של שירותי הובלות. בעיקר כדאי להבחין בין הובלות דירה והובלות קטנות המתבצעות עם משאית, לבין העברת דירות יוקרה, הובלת מטענים, הובלה בקירור ושימוש בבמות הרמה או מנוף.

  צריכים לפנות דירה? מלאו פרטים בצור קשר ונוכל לעזור לכם בהקדם  

2. התקופה המומלצת להובלות היא בין יוני לספטמבר

חיפה היא עיר עם אקלים המושפע מהמיקום על חוף הים התיכון ומגובהו של הר הכרמל. כתוצאה מכך, התקופה האידיאלית עבור הזמנת שירותי הובלות בחיפה היא בחודשים יוני עד ספטמבר. בחודש יוני הטמפרטורה היומית המרבית הממוצעת היא 29.3 מעלות, הטמפטורה היומית המזערית היא 20 מעלות וכמות המשקעים הממוצעים במ"מ עומדת על אפס.

  צריכים לפנות דירה? מלאו פרטים בצור קשר ונוכל לעזור לכם בהקדם  

ככל שחולפים השבועות נוטות הטמפרטורות לרדת, עד חודש ספטמבר בו הטמפרטורה היומית המרבית היא 29 מעלות וכמות המשקעים הממוצעת במ"מ היא 1.2. המשמעות היא שבין חודשים אלו ההובלות מתבצעות בתנאים אופטימאליים לרווחת כל הצדדים המעורבים.

3. יש 9 רבעים בחיפה                                                                

חברה המציעה שירותי הובלות בעיר גדולה כמו חיפה חייבת להכיר את אופי החלוקה המקומי. עיריית חיפה מחלקת את העיר ל-9 רבעים, שהם קריית חיים וקריית שמואל, מפרץ חיפה, העיר התחתית, מערב חיפה, הכרמל, הדר, נווה שאנן, רמות נווה שאנן ורמות הכרמל.

לכל רובע מאפיינים דמוגרפיים שונים ונתיבי תחבורה ייחודיים. תפקידה של חברת ההובלות הוא להכיר היטב את ההבדלים בין הרבעים ולהציע ללקוח שירות מהיר ויעיל.

4. מחירון הובלות בחיפה זהה למחירון במרכז

תושבי חיפה לא אמורים להסכים לשלם מחיר מופקע על שירותי הובלות. עליהם להכיר את המחירון המקובל בתחום וליצור קשר עם נציגי חברת הובלות אמינה. המחירון קובע בין היתר כמה עולה הובלת דירה של חדר אחד, כמה עולה הובלת דירה של 2-5 חדרים וכמה עולות תוספות בגין פירוק והרכבת רהיטים, הובלה עם מנוף, הובלה מבניין לבניין ללא מעלית וכן הלאה.

5. חברה מקומית עדיפה על חברות מחוץ לעיר

לקוחות בכל עיר צריכים לזכור שעדיף להם להזמין חברה מקומית מאשר להתפשר על שירותי הובלות המגיעים מרחוק, גם אם הן מבצעות הובלות בצפון בלבד. לרוב, עם חברה מקומית המחירים נמוכים ואטרקטיביים, קל לקבל המלצות ואפשר לתאם מראש את השירות.