כמה עולים מחסנים להשכרה בזמן פינוי דירה?

יש לא מעט יתרונות בשימוש בשירות של מחסנים להשכרה. שירות שכזה מאפשר לנו לאפסן באופן זמני כל מיני דברים שביומיום כרגע אין לנו צורך בהם – אפשר להשתמש בשירות כאשר טסים לחו"ל לתקופה ממושכת לטובת עובדה או לימודים, כאשר נמצאים בתקופת מעבר בין דירות ,כאשר מחפשים פתרון נוח לאחסון של המון מסמכים של העסק, ואפילו כאשר מחפשים פתרון נוח לאחסון של הרכב לתקופה ממושכת שבה הוא ללא שימוש.

  צריכים לפנות דירה? מלאו פרטים בצור קשר ונוכל לעזור לכם בהקדם  

עם זאת, כמובן שעולה השאלה, כמה בכלל עולה השירות? שירותי השכירות במחסנים כמובן משתנים בעלויות שלהם לפי כל מיני קטגוריות, והחישוב נעשה כדלקמן:

  צריכים לפנות דירה? מלאו פרטים בצור קשר ונוכל לעזור לכם בהקדם  

מה משפיע על מחירי השירות?

  • מיקום המחסן – נתחיל בכך שאין שום ספק שהשירות של מחסנים להשכרה משתנה בעלות שלו לפי הביקוש ולפי המיקום שלו בארץ. אם מדובר על מחסנים שממוקמים באזור מרכזי מאד, נוח מאד לגישה, שהביקוש להם הוא גבוה – באותם מחסנים באופן טבעי, השירות גם יהיה יקר יותר. לעומת זאת, אם אתם מחפשים שירות זול יותר, קחו בחשבון שצריך לפעמים להתרחק קצת. אתם צריכים כמובן לחשב לעצמכם עד כמה המיקום של המחסן הוא קריטי מבחינתכם. יש מקרים שבהם זה באמת חשוב מאד (למשל לאחסון לחודשיים למעבר בין דירות), ויש מקרים שבהם הדבר פחות חשוב.
  • אחסון לפי כמות חדרים בדירה – במידה ואתם פונים אל מחסנים להשכרה משום שאתם מעוניינים בשירות של תכולת דירה, הרי שלרוב החישוב של האחסון יהיה פשוט לפי כמות החדרים בבית שלכם. קחו בחשבון כמובן, שהנחת המוצא כאן היא שאתם מאחסנים את כל מה שנמצא בחדרים הללו, ולכן החשיבו הוא בהתאם. במקרים הללו, החישוב הוא פשוט למדי – על כל תוספת של חדר, תהיה לרוב עליה במחיר בטווח של 200-300 ש"ח יותר מהקטגוריה הקודמת. זה כמובן הגיוני למדי –  שכן ככל שיש יותר חדרים, כך גם יש יותר דברים לאחסן.
  • אחסון לפי גודל המחסן – אפשרות אחרת לחישוב העלות של מחסנים להשכרה היא פשוט בשטח המחסנים. מתי נשתמש בשיטה זו? כאשר מדובר על אחסון של חפצים ומוצרים שאינם בהכרח מגיעים מדירה, או פשוט כאשר אין חלוקה ברורה לחדרים. במקרים הללו, החישוב הוא לפי השטח במ"ר, וכמובן שכאן גם אין הגבלה – אפשר לשכור שטחים עצומים במחסנים, וכמובן לשלם מחירים גבוהים יותר.
  • אחסון רכבים – אם מדובר על אחסון מיוחד של רכבים, יש לקחת בחשבון שהשירות הזה בפני עצמו נחשב לנפרד וגם מתומחר אחרת לגמרי, לרוב בעלויות של כמה מאות שקלים בחודש. יש לקחת בחשבון שהשירות גם חייב לכלול בתוכו שירות כמו הפעלת הרכב, בכדי לשמור על המצבר.

ומה עם המחיר הסופי?

המחירים של מחסנים להשכרה הם כאמור מגוונים מאד. השכרה של מחסן קטן יכולה לעלות בין 300 ל400 ש"ח בחודש – אבל למחסני ענק למשל, השכירות גם יכולה להגיע ל2,000 ש"ח לחודש – וכמובן שיש טווח רחב מאד של מחירים באמצע.