מכירת חפצים במעבר דירה

בעולם של ימינו כמעט ולא ניתן למצוא חפץ או חומר שאינו בעל ערך מסוים, אם לא בעינכם אז בהחלט עבור האחר. אז למה שלא תנצלו את העניין ותפנו את החפצים המיותרים שלכם בצורה נכונה ומושכלת? כל מה שצריך זה לפנות אל חברת פינויים מקצועית, למכור לה את כל מה שתרצו ולהרוויח עוד כמה שקלים בדרך לבית נקי ומסודר.

חברת פינויים – הדרך הבטוחה לפינוי חפצים יסודי

מספר תרחישים בחיינו עשויים להוביל אותנו לכדי השלכה מסיבית של חפצים:

– שיפוץ הבית וביצוע "סדר פסח".

  צריכים לפנות דירה? מלאו פרטים בצור קשר ונוכל לעזור לכם בהקדם  

– מעבר לדירה חדשה והשלכת פריטים ישנים.

– פינוי דירה שהושכרה.

  צריכים לפנות דירה? מלאו פרטים בצור קשר ונוכל לעזור לכם בהקדם  

– פינוי חפצים מדירה אשר ניתנה בירושה.

ישנם מקרים נוספים בהם פינוי התכולה הופך להיות משימה קשה אשר כוללת התמודדות עם פסולת מגוונת ומרובה. בין מקרים אלו ניתן להצביע על מחסנים בהם נאגרו חפצים רבים, מקלטים משותפים, פינוי מפעלים, בתי עסק ועוד. ומה תעשו כאשר אתם מעוניינים "להיפטר" מכל אותם חפצים? תשליכו לפח? תזרקו מחוץ למבנה ותחכו שמישהו יעשה כסף על חשבונכם או חלילה שתקנסו ע"י הרשויות? ברור שלא! כל מה שצריך זה לפנות אל חברת פינויים מקצועית ולמכור לה את כל החפצים המיותרים. בסופו של תהליך תתפלאו לגלות עד כמה פינוי תכולת דירה, מחסן, מפעל, בית עסק, מקלט וכו' יכול להיות שווה עבורכם לא מעט כסף.

היתרונות הנוספים של פנייה אל חברת פינויים

הזכרנו כי פינוי חפצים ממבנים ושטחים אחרים יכול להיות שווה לבעלים כסף רב. יחד עם זאת חשוב לציין את היתרונות הנוספים של שירותי הפינוי :

– אין צורך בעבודה פיזית של בעלי החפצים.

– הימנעות מפציעות מיותרות עקב הרמת משאות כבדים, עבודה עם חפצים חדים וחומרים רעילים.

– מעשה חסד בשליחת חלק מהחפצים לצדקה.

– פינוי חוקי ולגיטימי בעיני הרשויות.

תהליך הפינוי כולל את הגעת מנהל העבודה לזירת המבנה ואפיון הסחורה המפונה. כמובן שאין דין פינוי מחסן כפינוי שטח מפעל ויש לקבוע את כמות הפועלים ומיומנותם טרם הגעתם. לאחר מכן יגיע כוח העבודה, ימיין את החפצים ע"פ מאפיינים שונים, יארוז אותם, יגן עליהם לפי הצורך (ריהוט, ספות וכו'), יעמיס על משאיות וישלח אותם לנקודות היעד. בסופו של תהליך אתם תרוויחו לא מעט כסף על הסחורה, לא תזיעו ותקבלו מבנה ריק, מפונה ונקי.

בנוסף, אם החלטתם על פינוי דירה, מכל סיבה שהיא, למה לא להרוויח כסף על הדרך? במקום להשליך את החפצים, כמו שעושים בדרך כלל, מביאים חברת פינוי שתקנה מכם את מה שאפשר לקנות ותפנה עבורכם את כלל הדירה בלי שאתם תצטרכו להתאמץ או להניע אפילו שריר. כך נוצר מצב של WIN – WIN  בו שני הצדדים מרוצים. זה שדירתו פונתה ואפילו הרוויח אי אלו שקלים, וחברת הפינוי – שלה תמיד יש מה לעשות עם הרהיטים הישנים.