הובלת דירה לאחר פינוי

הובלת דירה לאחר פינוי אותה דירה הינה פעולה אשר דומה להובלה סטנדרטית במהלך מעבר דירה. אותם החוקים חייבים להישמר: על המובילים להבטיח את הפריטים והחפצים המועברים ולשמור על שלמותם בעת ההובלה ובעת הפינוי, אריזת החפצים חייבת להיעשות על פי כל הכללים הנהוגים במצב זה, ועל הדיירים למיין ולברור את אותם חפצים שיובלו בסופו של דבר.

  צריכים לפנות דירה? מלאו פרטים בצור קשר ונוכל לעזור לכם בהקדם  

פינוי הדירה והובלת החפצים הינן פעולות, אשר פעמים רבות הינן מחויבות המציאות ונדרשות מכוח החוק. גם אם לא תמיד אפשר לבצע את כל השלבים הנדרשים, כמו למשל בעיתות חירום (לאחר שריפה לדוגמא), יהיה צורך להקפיד על פינוי והובלה בטוחה של החפצים, בכדי למנוע עוגמת נפש נוספת מהדיירים, ובכדי למנוע הפרעה לבטיחות ונוחות הדיירים האחרים ועוברי אורח (אף אחד לא היה רוצה להיתקל בחפצים שונים ברחוב מגוריו).

  צריכים לפנות דירה? מלאו פרטים בצור קשר ונוכל לעזור לכם בהקדם  

 

למי נדרש פינוי דירה?

לדרישת פינוי דירה עלולות להיות מספר סיבות עיקריות. האחת קשורה לדירות אשר בעליהן נפטרו או הועברו למוסד כלשהו, השנייה קשורה למצב בו נערמים חפצים רבים שלא לצורך עד כדי הפיכתם למפגע תברואתי אשר אינו מתיר מגורים. והסיבה השלישית לצורך בפינוי דירה עלולה לנבוע משריפה אשר פרצה וכילתה רהיטים וחפצים רבים, או בעקבות אסון טבע אחר.

בכל אחד מהמצבים הללו קיים חשש סביר לנוחיותם של הדיירים, ובמקרה שריפה אף לחייהם. משמעותה של פינוי דירה היא הוצאת כל הרהיטים והחפצים מהדירה, הן הפריטים הנייחים והן הניידים, בכדי שאפשר יהיה להשמיש את הדירה באופן מחודש לשם דיור בריא ונוח. לאחר הפינוי, יידרשו פעולות רבות כמו ניקוי, חיטוי, צביעה ולפעמים אף עיצוב מחדש. בזמן שכל הפעולות הללו מתבצעות, יהיה צורך להוביל את כל אותם חפצים שהוצאו מהדירה למקום חדש, בין אם זמני ובין אם קבוע וזאת כדאי לבצע על ידי חברת הובלות ולא לבד.

לאן מובלים החפצים המפונים?

הובלת דירה לאחר פינוייה, דומה להובלת דירה חדשה, ביחס לשלבי הפינוי הנדרשים. הובלה מסודרת ומקצועית דורשת כי כל החפצים והרהיטים ייארזו על פי כללים מסוימים, על מנת שאפשר יהיה להבטיח אותם ממפגעי הדרך, במיוחד כאשר מדובר על הובלת חפצים הכבדים, כמו מקררים, מכונות כביסה, תנורים ועוד. גם חפצים שבירים, אשר לכאורה נראה כי אין זמן לארזם במהלך פינוי הדירה, חייבים להישמר ולהיות מועברים בשלמותם למקם החדש.

בזמן פינוי הדירה, על הדיירים לחשוב לאן הם היו רוצים להוביל את כל החפצים המדוברים. פעמים רבות, פינוי הדירה מהווה את השלב הראשון לפני מעבר דירה, כך שהובלת החפצים תיעשה לדירה חדשה. אולם ישנם מקרים אחרים, בהם יש צורך באחסון החפצים לזמן מוגבל, בכדי שאפשר יהיה בינתיים לטפל בדירה ולהכין אותה לדיור חוזר. כך או כך, כדאי למיין את החפצים המפונים, מבחינת מצבם, יעילותם ותקינותם. סביר להניח כי לא יהיה צורך בהובלה של כל עומס החפצים הקיים, במיוחד כאשר ההובלה נעשית לדרה חדשה.

  סיכום המאמר: הובלה לאחר פינוי דירה הינה מחויבת המציאות, פעמים רבות, מכיוון שיש צורך להעביר את כל אותם חפצים מפונים למקום חדש, באופן קבוע או זמני.